Pojedynek beniaminków

• autor: hetman_admin, 2014-08-29 21:56

W najbliższą niedzielę na stadionie w Żółkiewce odbędzie się kolejny mecz w ramach rozgrywek III ligi grupy lubelsko-podkarpackiej. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie absolutny – podobnie jak nasza drużyna – beniaminek tej klasy rozgrywek Wólczanka Wólka Pełkińska. Drużyna Wólki   wygrała w sezonie 2013/2014 rozgrywki ligi podkarpackiej wyprzedzając o 5 pkt drużynę Wisłoki Dębicę, która też jest naszym rywalem w obecnych rozgrywkach.  Sponsorami drużyny jest Gmina Jarosław oraz firma Stal Systems S.A .
 I właśnie prezes tej ostatniej firmy p. Stanisław Olejarka jest też prezesem w drużynie Wólki.. Grającym trenerem   naszego najbliższego przeciwnika jest Marek Rybkiewicz,  reprezentujący jego barwy od wiosny 2012 r.  a  który w czasie piłkarskiej kariery występował  m.in. w barwach   AZS Biała Podlaska, Arki Gdynia, Siarki Tarnobrzeg , Polonii i Czuwaju Przemyśl. Drużyna Wólki obecnie zajmuje 8 miejsce , notując w 4 rozegranych dotychczas meczach  jedno zwycięstwo ze Stalą Kraśnik u siebie 4;2, dwa remisy u siebie  tj. z Avią Świdnik 3:3 i Izolatorem Boguchwała 1:1 oraz jedną przegraną z Motorem Lublin na wyjeździe 1:2. W drużynie gości w niedzielnym spotkaniu niepewny jest występ kontuzjowanych w ostatnim meczu ligowym ze Stalą Kraśnik podstawowego bramkarza Andrzeja Mikusa, oraz pomocnika Kamila Padiaska. Nasza drużyna musi zwrócić baczną uwagę na bramkostrzelnego napastnika gości Krzysztofa Pietlucha mającego w swoim civi grę w Resovii , który podobnie jak nasz Damian Koprucha zdobył w tym sezonie już cztery bramki. W naszej drużynie nadal nie zagra kontuzjowany Michał Bloch. Mecz odbędzie się w niedzielę o godz.11.00. Sędzią głównym będzie Michał Ziemba z Rzeszowa. Zapraszamy!