Rewanż z Orlętami Radzyń Podlaski

• autor: hetman_admin, 2015-05-16 22:02

Po wysokiej porażce ze Stalą w Rzeszowie piłkarze Hetmana w najbliższą niedzielę będą podejmować Orlęta Radzyń Podlaski. Nasz najbliższy przeciwnik aktualnie zajmuje piątą lokatę w tabeli naszej grupy  i nie grozi mu ani awans ani spadek. Zadaniem trenera zespołu Orląt Damiana Panka jakie otrzymał do wykonania jest utrzymanie tego miejsca do końca rozgrywek. I wydaje się to zadanie całkiem realne do wykonania. Zupełnie  inne cele przyświecają naszym piłkarzom, którzy nękani przez większą część sezonu różnego rodzaju problemami kadrowymi starają się ambitnie dograć sezon do końca walcząc nie tylko z rywalami na boisku ale i własnymi słabościami.

Te problemy pogłębiły się jeszcze po  niespodziewanych odejściach  z klubu przed zakończeniem rozgrywek Michała Blocha i Artura Sadowskiego, piłkarzy może nie przesądzających  o sile drużyny ,ale stanowiących ważne uzupełnienie składu w sytuacji ciągłych kłopotów kadrowych. Dodatkowo niezbyt profesjonalną postawę  zaprezentował w rundzie wiosennej nasz podstawowy bramkarz z rundy jesiennej Sebastian Ciołek, który po wyleczeniu kontuzji zaprzestał treningów usprawiedliwiając się niemożnością pogodzenia pracy zawodowej z grą w naszej drużynie. Ponadto z uwagi na zbyt późne podjęcie treningów niezbyt dobrą formę na boisku prezentują ostatnio obaj pozyskani na wiosnę Ukraińcy, którzy pomimo ambitnej postawy nie są w stanie zapewnić drużynie tego czego od nich oczekiwano. Te prezentowane problemy oraz fakt, iż większość naszych piłkarzy nigdy nie grała na tym poziomie rozgrywek  powoduje, że piłkarze Hetmana na pięć kolejek przed zakończeniem rozgrywek mają  już tylko  teoretyczne szanse na utrzymanie w III lidze. Z drugiej jednak strony, kto jeszcze dwa lata temu myślał, że Hetman będzie w sezonie 2014/15 grał w rozgrywkach III ligi i rywalizował chociażby z Motorem Lublin, Stalą Rzeszów, Resovią Rzeszów, Orlętami Radzyń Podlaski i wygrywał z nimi bądź remisował w sportowej walce na boisku?  Życząc wszystkim krytykantom zdrowego rozsądku a piłkarzom wiary w siebie zapraszamy  wiernych kibiców do dopingowania naszych zawodników w osiąganiu jak najlepszych rezultatów do końca rozgrywek obecnego sezonu.

Początek meczu Hetman Żółkiewka – Orlęta Radzyń Podlaski w niedzielę (17 maja), o 17:00. Spotkanie poprowadzi Piotr Kozłowski z Lublina. W pierwszym meczu jesienią ubiegłego roku na stadionie w Radzyniu padł wynik 2:1 dla Hetmana co było ogromną sensacją . Miejmy nadzieję ,że nasi  piłkarze ponownie postarają się o miłą niespodziankę.

autor: ~kibic 2015-05-17 19:05:20

avatar Brawo Hetman, warto grać do końca!
2:2 i jest punkcik.

autor: ~widz 2015-05-17 23:42:37

avatar tylko dlaczego w większości kibice opuścili trybuny przed ostatnim gwizdkiem...?

autor: ~do widz 2015-05-18 09:59:34

avatar Kibice Orląt byli do końca !

autor: ~kibic 2015-05-18 20:17:52

avatar mecz z wisłoką będzie w żółkiewce czy na wyjeździe?

autor: ~JK 2015-05-18 23:25:24

avatar Z Wisłoką gramy w Dębicy.W 11 meczach wiosennej kolejki
Wisłoka strzeliła 3 bramki tracąc 32.Lublinianka gra
z Motorem,Stal Rzeszów z Orłem Przeworsk,Tomasovia
z Chełmianką.Trzeba walczyć w każdym meczu do ostatniej minuty!!Warto! To świadczy o szacunku
dla kibiców i samych siebie.Tak jak w ostatnim meczu.