Wyjazd do Kocka

• autor: Admin, 2015-08-21 21:09

W najbliższą niedzielę nasi piłkarze wybierają się do Kocka, gdzie rozegrają kolejny mecz ligowy w ramach rozgrywek IV ligi lubelskiej . Przeciwnikiem będzie beniaminek rozgrywek, zespół miejscowego Polesia.

Aktualnie w tabeli drużyna z Kocka zajmuje drugie miejsce z kompletem punktów na koncie. W I kolejce drużyna Polesia pokonała 2:0 Lutnie Piszczac na własnym boisku zaś tydzień później odniosła zwycięstwo na wyjeździe nad Orionem Niedrzwica Duża pokonując gospodarzy 0:2.

Wypowiedzi trenera Zbigniewa Wójcika oraz kierownika drużyny Polesia Kock Leona Filipka dla portalu Lubsport.pl

Leon Filipek – „Hetman to drużyna ograna, mająca w swoim składzie znanych w województwie lubelskim zawodników. Jesteśmy podbudowani dwoma zwycięstwami i chcemy wywalczyć kolejne punkty. Co przyniesie boisko to się okaże w niedzielę. Nie graliśmy nigdy z zespołem z Żółkiewki i zobaczymy co u nas nasz rywal pokaże.”

Zbigniew Wójcik - Spodziewam się trudnego spotkania. Nie lubię grać z beniaminkami na „dzień dobry”, a los chciał, że gramy już z drugim. Polesie jest na fali, a my musimy się podnieść po ostatniej porażce. W Kocku jest dobre boisko i spróbujemy z niego wywieść jak najlepszy rezultat.”

Na niedzielny mecz obaj trenerzy mają do dyspozycji niemal wszystkich swoich piłkarzy (w drużynie Hetmana może zabraknąć Przemysława Skrzypczyńskiego).

autor: ~!!! 2015-08-22 19:16:39

avatar Wybiera się ktoś z Żółkiewki na mecz??

autor: ~widz 2015-08-23 14:16:22

avatar trzeba brać pod uwagę, że drużyna jest znacznie osłabiona osobowa w stosunku do poprzedniego sezonu-tego nie da się ukryć. Ale dajmy jej szansę i wspierajmy ją, nie będzie łatwo zwłaszcza, że większość się wzmocniła. Trzymam kciuki, dajcie z siebie wszystko chłopaki, liczę przynajmniej na 1 pkt.