Statystyki drużyny

Aktualności

Przegrana w Kocku

• autor: Admin, 2015-08-24 14:41

W meczu trzeciej kolejki IV ligi lubelskiej Piłkarze Hetmana Żółkiewka ponieśli porażkę 2:0 w wyjazdowym meczu z Polesiem Kock, beniaminkiem i dotychczasową rewelacją rozgrywek. Pierwsza połowa spotkania była dość wyrównana, momentami nawet przeważała drużyna Hetmana, nie przełożyło się to jednak na bramkę.

Pierwsza gol w meczu padł po przerwie. W 58' minucie po indywidualnej akcji bramkę dla Polesia zdobył Arkadiusz Adamczuk. 6 minut później Adamczuk ponownie trafił do siatki drużyny z Żółkiewki ustalając tym samym wynik meczu na 2:0. Mamy nadzieję że nasi piłkarze przerwą złą passę i odniosą zwycięstwo w sobotnim meczu z Janowianką, który odbędzie się w Żółkiewce o 17:00.

Polesie Kock – Hetman Żółkiewka 2:0 (0:0)
Bramki: Arkadiusz Adamczuk 58’, 64’

PolesieJ. Dadasiewicz – Gałązka, Mitura, Rybak, Samociuk (63′ Koczkodaj), Adamczuk (72′ Nakonieczny), Augustynowicz (74′ P. Struski), Rycaj (89 Ł. Struski), Misiarz, Wójcik, Góral

HetmanGwardyński – Armaciński, Krupski (68′ Olech), Świderski, Nogas, J. Wójcik, Piskor, Banaszak, Kasperek (69′ Skrzypczyński), Rycerz (70′ Małek), Bielak (82′ Widz)

Żółte kartki: Łukasz Samociuk – Adrian Armaciński, Bartosz Nogas, Przemysław Banaszak