Statystyki drużyny

Aktualności

Remis z Victorią

• autor: kierep_20, 2015-09-14 13:38

13 września na stadionie w Żółkiewce drużyna Hetmana podejmowała Victorię Żmudź. Na początku spotkania goście rzucili się do ataku i już w pierwszych minutach mogli uzyskać prowadzenie, kiedy to groźny strzał oddał z pola karnego oddał Rafał Gomułka, na szczęście drużynę Hetmana uratowała interwencja Daniela Gwardyńskiego. W 10' minucie goście dopięli swego. Po rzucie piłki autu, bramkarza gospodarzy pokonał strzałem Głową Damian Ścibor. Zawodnicy Hetmana nie załamali się jednak i w 16 minucie drużynie udało się wyrównać po strzale z rzutu wolnego, który wykonał Rafał Bielak.

Wynik 1:1 nie utrzymał się jednak długo. W 30 minucie sędzia podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił Robert Wagner. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 1:2. W drugiej części spotkania początkowo przewagę zdobyli goście, którzy kilkakrotnie zagrozili bramce Hetmana. Drużyna z Żółkiewki po kilkunastu minutach przeszła do ofensywy. W 83' minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkę dla gospodarzy zdobył Rafał Krupski ustalając tym samym wynik spotkania na 2:2.

Hetman Żółkiewka – Victoria Żmudź 2:2 (1:2)
Bramki: Rafał Bielak 16′, Rafał Krupski 83′ – Damian Ścibior 10′, Robert Wagner 30′

Hetman: Gwardyński – Świderski (46′ Rycerz), Nogas, Krupski, Skrzypczyński (80′ Małek), Wójcik (75′ Widz), Piskor, Armaciński, Kasperek (57′ Olech), Bielak, Banaszak

Victoria: Łopąg – Klajda, Rzążewski, Wagner, Adamczuk, Pogorzelec, Muszyński, Ścibior, Kasprzycki (76′ Sz. Sawa), Tywoniuk, Gomułka (90′ Rutkowski)

Sędziował: Paweł Tucki (Zamość).