Na meczu w Łęcznej

• autor: Admin, 2015-09-19 18:46

W poniedziałek 14 września nasi najmłodsi zawodnicy wraz z opiekunami wybrali się do Łęcznej na mecz Ekstraklasy 2015/2016 rozegrany pomiędzy Górnikiem Łęczna a Wisłą Kraków. Młodzi zawodnicy Hetmana mieli okazję na żywo zobaczyć mecz na najwyższym poziomie, mogli podpatrzeć jak grają zawodowi piłkarze, których dotychczas mogli zobaczyć tylko w telewizji lub na zdjęciach w gazetach oraz usłyszeć profesjonalny doping w wykonaniu kibiców Górnika Łęczna i Wisły Kraków, który momentami był naprawdę bardzo głośny. Niektórzy z z nich po raz pierwszy byli na stadionie sportowym oraz oglądali mecz ligowy na żywo. Mamy nadzieję, że atmosfera stadionowa na długo pozostanie w pamięci naszych małych piłkarzy, oraz doda im jeszcze większej siły i motywacji do treningów, po to by za kilka lat oni sami mogli zagrać na takim lub jeszcze większym i jeszcze lepszym stadionie.