Statystyki drużyny

Aktualności

Porażka z Powiślakiem

• autor: Admin, 2015-09-21 17:42

W niedzielę 20 września piłkarze Hetmana zmierzyli się na wyjeździe z Powiślakiem Końskowola. Mimo porażki sprzed tygodnia z Orionem Niedrzwica, to właśnie gospodarze byli zdecydowanym faworytem tego spotkania. Zawodnicy Powiślaka od samego początku przejęli inicjatywę. W 12' minucie bardzo groźną kontuzję odniósł Bartosz Nogas, którego z boiska zabrała karetka. W 23' minucie po podaniu Michała Świszczuka bramkę dla powiślaka zdobył Maciej Pięta. Dziesięć minut później wynik na 2 :0 podwyższył Damian Kopeć. Wynik w pierwszej połowie już się nie zmienił. W 42' minucie po drugiej żółtej kartce boisko opuścić musiał Michał Rycerz i kolejną połowę spotkania drużyna Hetmana grała w osłabieniu. W drugiej części spotkania nadal dominowali gospodarze i potwierdzili to w 56' minucie kiedy to Karola Ścibaka pokonał Rafał Giźiński ustalając wynik spotkania. Za tydzień drużyna z Żółkiewki zmierzy się o 16:00 na własnym stadionie z Opolaninem Opole Lubelskie.