Jedziemy do Niedrzwicy!

• autor: Admin, 2015-10-17 11:52

Po zeszłotygodniowym zwycięstwie nad Lutnią Piszczac piłkarze Hetmana Żółkiewka udadzą się w najbliższą niedzielę do Niedrzwicy Dużej gdzie zmierzą się z tamtejszym Orionem. Dla obu drużyn jest to bardzo ważne spotkanie za przysłowiowe „6” punktów, a jego wynik bezie miał bardzo duże znaczenie dla układu dolnej części tabeli.

W ostatniej kolejce Orion zremisował z Orlętami Łuków i zajmuje aktualnie 14 miejsce w tabeli z 5 punktami na koncie. Drużyna Hetmana z 6 punktami zajmuje w tabeli miejsce 13.

Dodatkowego smaczku spotkaniu dodaje fakt, iż w zeszłym sezonie Zbigniew Wójcik prowadził drużynę  Oriona, a Waldemar Wiater trenował drużynę Hetmana. Nastąpiły również zmiany kadrowe w obu drużynach z Niedrzwicy do Żółkiewki przybyli Dawid Olech i Maciej Piskor, natomiast w odwrotnym kierunku podążyli Piotr Baran i Sebastian Ciołek.

Mamy jednak nadzieję, że drużyna z Żółkiewki utrzyma formę ze spotkania z Lutnią Piszczac i z Niedrzwicy wróci z trzema punktami na koncie.

za lubsport.pl

SYTUACJA KADROWA

Waldemar Wiater (trener Orionu): – Nasza sytuacja kadrowa zdecydowanie się polepszyła. Mam do dyspozycji wszystkich zawodników.

Zbigniew Wójcik (trener Hetmana): – W spotkaniu z Orionem będę miał do dyspozycji wszystkich zawodników.

WYPOWIEDŹ NA TEMAT RYWALA

Waldemar Wiater (trener Orionu): – Gram ze swoim byłym klubem, w którym połowa zawodników się praktycznie zmieniła. Mam nadzieję, że po niezłym występie w Łukowie, będziemy pomału dochodzić do siebie. Nie mamy ubytków kadrowych i będę miał do dyspozycji osiemnastu zawodników, co na pewno cieszy.

Zbigniew Wójcik (trener Hetmana): – Fajnie będzie się spotkać z zawodnikami, z którymi pracowałem, bo mam do nich ogromny szacunek. Nie będzie mi miło spotkać panów z zarządu, z którymi się nie porozumiałem. Będzie to dla mnie mecz jak każdy inny, bo mamy mało punktów. W pozostałych do końca rundy kolejkach musimy wywalczyć jak najwięcej punktów, żebyśmy mogli w zimie mocno potrenować i mieć się od czego odbijać w tabeli.

NA SKRÓTY

Kiedy? 18 października (niedziela)
Gdzie? Stadion w Niedrzwicy Kościelnej
O której? 15:00
Sędzia: Tomasz Ostrowski (Zamość).

autor: ~widz 2015-10-18 16:57:05

avatar no tak trzymać chłopaki, brawo!!! teraz gest ze strony zarządu, może coś wyrównają? Oby tak dalej do końca rundy ;)