Jedziemy do Włodawy!

• autor: Admin, 2015-11-06 20:22

W najbliższą sobotę piłkarze Hetmana Żółkiewka zmierzą się w wyjazdowym meczu z Włodawianką Włodawa. Piłkarze Hetmana w ostatniej kolejce przegrali 1:3  z Granicą Dorohusk, dla której było to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Drużyna z Żółkiewki zajmuje w tej chwili 13 miejsce w tabeli z 10 punktami na koncie. Włodawianka po ubiegłotygodniowym remisie na wyjeździe z Orionem Niedrzwica Dużą zajmuje 11 miejsce w tabeli z 14 punktami na koncie. Mamy nadzieję, że nasi piłkarze w niedzielę wrócą z Włodawy z kompletem punktów.

za lubsport.pl

SYTUACJA KADROWA

Marek Drob (trener Włodawianki): – Po ostatnim meczu na urazy narzekają Daniel Gawroński i Kacper Węgliński. Cały tydzień nie trenowali z nami i ciężko powiedzieć czy będę miał ich jutro do dyspozycji.

Zbigniew Wójcik (trener Hetmana): – Kilku zawodników jest chorych i ma lekkie kontuzje. Dzisiaj wieczorem mam poznać ich decyzję. Na tą chwilę nie umiem odpowiedzieć kogo będę miał jutro do dyspozycji.

WYPOWIEDŹ NA TEMAT RYWALA

Marek Drob (trener Włodawianki): – Z Hetmanem wygraliśmy ostatnio wysoko w Pucharze Polski, ale jutro to będzie zupełnie inne spotkanie. Wiemy dużo o swoim rywalu i spodziewamy się trudnego meczu. Zarówno dla nas, jak i dla naszego przeciwnika, zdobycie trzech punktów będzie szansą na chociaż trochę spokojniejszą zimę.

Zbigniew Wójcik (trener Hetmana): – W sobotę gramy derby, a wiadomo jak one wyglądają. Spodziewam się dużo walki. Zarówno ja, jak i trener Marek Drob, nie wiemy co nasz zespół zaprezentuje danego dnia. Hetman, jak i Włodawianka, póki co niestety zawodzą. Zostały nam jeszcze trzy spotkania do końca rundy i fajnie byłoby wiosną móc się od czegoś odbijać, a nie gonić resztę zespołów.

autor: ~zw 2015-11-06 21:04:53

avatar wygramy to!