Wyjazd do Białej Podlaskiej

• autor: Admin, 2016-03-17 19:02

W sobotę 19 marca 2016 roku piłkarze Hetmana Żółkiewka pojadą do Białej Podlaskiej aby tam zmierzyć się z miejscowym Podlasiem. Obie drużyny są spadkowiczami z III ligi przy czym drużyna z Białej radzi sobie zdecydowanie lepiej w tym sezonie od drużyny z Żółkiewki (Podlasie jest aktualnie liderem tabeli z 42 punktami na koncie a Hetman Żółkiewka zajmuje 14 miejsce w tabeli z 11 punktami).

Spotkania rozegrane jeszcze w III lidze pomiędzy Hetmanem a Podlasiem dwukrotnie skończyły się remisem 1:1. Niestety w starciu między  drużynami, jakie miało miejsce w rundzie jesiennej sezonu 2015/2016 zwycięstwo 1:2 odnieśli piłkarze z Podlasia. W przerwie zimowej w obu drużynach nastąpiły zmiany kadrowe. Drużynę Hetmana opuścili: Daniel Gwardyński Michał Kasperek oraz Dawid Olech (kłopoty zdrowotne) zaś zasilili ją: Jakub Wankiewicz, Rafał Al-Swaiti (Motor Lublin CLJ, Marcin Kufrejski (KS Dąbrowica), Kacper Skrzypek (ostatnio Niemcy, wcześniej Motor Lublin). Zawodników Hetmana czeka bardzo ciężki mecz, jednak jeśli myślą o pozostaniu w IV lidze muszą urwać gospodarzom, którzy są w tym spotkaniu faworytami, choćby jeden punkt.

autor: ~jk 2016-03-18 23:03:57

avatar Gra na 0:0 nie wróży nic dobrego.Trzeba strzelić bramkę
żeby myśleć o zdobyczy punktowej.Niestety brak armat
w drużynie!Ale jak mówił Guru polskiej piłki kopanej
-piłka jest okrągła a bramki są dwie.Liczę na wypad M Rycerza w pole karne,dobry drybling,celny strzał albo
rzut karny.Może wiosną będzie lepsza gra i wyniki.
Hetman walczący!!