Walne Zebranie

• autor: Admin, 2016-07-11 09:20

Szanowni Państwo,

Na podstawie § 17 ust. 3 Statutu Zarząd Stowarzyszenia zwołuje Walne Zebranie Członków Gminnego Klubu Sportowego "Hetman" Żółkiewka w dniu 22.07.2016 r. o godzinie 19.30 w budynku Gminnej Hali Sportowej w Żółkiewce z następującym porządkiem obrad:
1. Otwarcie Walnego Zebrania Członków Gminnego Kubu Sportowego "Hetman" Żółkiewka;
2. Wybór przewodniczącego i sekretarza Walnego Zebrania Członków;
3. Stwierdzenie prawidłowości zwołania Walnego Zebrania oraz jego zdolności do podejmowania     uchwał;
4. Przyjęcie porządku obrad;
5. Rozpatrzenie propozycji zmian Statutu Gminnego Kubu Sportowego Hetman Żółkiewka i    podjęcie uchwał w tym zakresie;
6. Przedstawienie przez Zarząd sprawozdania z działalności stowarzyszenia za okres od początku swojej kadencji, w tym sprawozdania finansowego oraz merytorycznego.
7. Przedstawienie przez Zarząd planu prac na rok 2016.
8. Przedstawienie przez Komisję Rewizyjną sprawozdania z działalności Komisji od ostatniego sprawozdania.
9. Dyskusja nad przedstawionym sprawozdaniem z działalności Zarządu oraz Komisji
Rewizyjnej.

10. Głosowanie nad przyjęciem sprawozdania Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej.
11. Głosowanie nad udzieleniem absolutorium członkom Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej.
12. Inne sprawy organizacyjne;
13. Zamknięcie obrad.
W przypadku braku kworum Zarząd zwołuje Walne Zebranie Członków w drugim terminie tj. 22.07.2016 r. o godzinie 19:45 w  w budynku Gminnej Hali Sportowej w Żółkiewce.
Liczymy na niezawodną obecność!

Z poważaniem,
Artur Koprucha